Oferta

Wszelkie nasze działania mają u podstaw założenia edukacji kreatywnej. W każdym dziecku drzemie duży potencjał twórczy. Z tego powodu pragniemy rozwijać twórczą aktywność dzieci i pobudzać ich do tworzenia czegoś nowego.

W czasie pobytu w Wesołych Minkach dzieci uczestniczą w zajęciach:

  • ruchowych
  • muzycznych
  • dydaktycznych
  • plastycznych

 

Zajęcia ruchowe

Zabawy ruchowe są bardzo ważnym elementem w rozwoju dziecka. Wprowadzają radosny nastrój i dobre samopoczucie, dają dziecku możliwość zaspokojenia naturalnej potrzeby ruchu.

Zajęcia muzyczne

W czasie wielu zajęć towarzyszy nam muzyka, która ma bardzo duże znaczenie w życiu dziecka: rozwija jego wrażliwość, wpływa na rozwój emocjonalny a także ma bardzo duży wpływ terapeutyczny na dzieci. Dlatego też w Wesołych Minkach dzieci poznają wiele piosenek, tradycyjnych zabaw, grają na instrumentach.

Zajęcia dydaktyczne

W czasie zajęć dydaktycznych, dzieci poprzez zabawę poznają m.in. nazwy przedmiotów z najbliższego otoczenia, pojęcia określające wielkości (np. duży-mały, wysoko-nisko), uczą się rozpoznawać kolory i dostrzegać zmiany w otoczeniu związane z porami roku. Podczas wspólnego czytania bajek doskonalą umiejętność słuchania i odnajdywania na ilustracjach usłyszanych treści.

Zajęcia plastyczne

W czasie zajęć plastycznych dzieci mają możliwość korzystania z wielu materiałów – kredek, farb, kredy, papieru kolorowego, bibuły, tkanin, plasteliny i wielu innych – dzięki czemu doskonalą motorykę dłoni i palców oraz koordynację wzrokowo-ruchową, a przede wszystkim rozwijają swoją aktywność twórczą.


 

Cennik

Wpisowe 350 zł opłata jednorazowa, bezzwrotna, gwarantująca miejsce dla Państwa dziecka
Abonament duży 1400 zł

w godzinach 7:00-18:00

Abonament średni 1200 zł

w godzinach 8:00-16:00

Abonament mały 1000 zł

w godzinach 8:30-14:30

cena zawiera: opiekę, zabawki, zajęcia ogólnorozwojowe, zajęcia artystyczne, zajęcia kulinarne, opiekę pedagogiczną
cena nie zawiera: wyżywienia, pieluch, kosmetyków oraz ubezpieczenia NNW
wyżywenie domowe: płatne dodatkowo z dołu 10 zł/dzień

ul. Karkonoszy 15

Polityka prywatności

03-581 Warszawa-Zacisze

Polityka cookies

tel. 600 939 329