O nas

Opieka nad dziećmi w "Wesołych Minkach" prowadzona jest pod patronatem Fundacji Do Celu której jednym z podstawowych działań statutowych jest wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży oraz prowadzenie działalności edukacyjnej na każdym etapie rozwoju człowieka.

Pragniemy rozbudzić w dzieciach ciekawość poznawania świata oraz umożliwić obcowanie z j. angielskim już od najmłodszych lat. Aby stało się to w sposób jak najbardziej naturalny oferujemy kontakt z językiem obcym w formie zabawy.
Naszym celem jest zapewnienie troskliwej opieki oraz stworzenie bezpiecznych warunków do zabawy i nauki. Kameralne grupy, z uwzględnieniem wieku dzieci umożliwiają zarówno indywidualizację pracy jak również kontakt z rówieśnikami.
Zabawki oraz pomoce dydaktyczne oferowane w naszej placówce stwarzają doskonałe warunki do wszechstronnego rozwoju zgodnego z indywidualnymi możliwościami podopiecznych.

Atutem naszej placówki są codzienne zabawy z j. angielskim w cenie czesnego!

Fundacja do Celu działa pod nadzorem Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz Prezydenta M. St. Warszawy (KRS 0000545548). Fundacja ma osobowość prawną, według Polskiej Klasyfikacji działalności może prowadzić opiekę dzienną nad dziećmi (88.91.Z).

ul. Karkonoszy 15

Polityka prywatności

03-581 Warszawa-Zacisze

Polityka cookies

tel. 600 939 329